De Goereese Portdagen

Het gezellige stadsfeest voor jong en oud in het derde weekend van juni in het historische Goedereede.

Na 100 jaar weer een portveiling

Op 23 november vierden wij 100 jaar – port in Goedereede met een gezellige avond in De Oostdam in Goedereede. Met dank aan sponsoren Gall&Gall Ouddorp, Portugese Wijnen & ZO, Wijn en Port Goeree-Overflakkee, Spar Goeree, Brouwerij Solaes, Eetwinkel Hoekje en de ChampagneBoer.

Ook bedanken wij veilingmeester Rien Jan voor het bij elkaar hameren van een mooi bedrag voor de Voedselbank Goeree-Overflakkee. Giel en André voor de bijzondere zoektocht en prachtige verhaal naar de herkomst van de port in Goedereede.

admin

Reacties zijn gesloten.