Na 100 jaar weer een portveiling

Op 23 november vierden wij 100 jaar – port in Goedereede met een gezellige avond in De Oostdam in Goedereede. Met dank aan sponsoren Gall&Gall Ouddorp, Portugese Wijnen & ZO, Wijn en Port Goeree-Overflakkee, Spar Goeree, Brouwerij Solaes, Eetwinkel Hoekje en de ChampagneBoer.

Ook bedanken wij veilingmeester Rien Jan voor het bij elkaar hameren van een mooi bedrag voor de Voedselbank Goeree-Overflakkee. Giel en André voor de bijzondere zoektocht en prachtige verhaal naar de herkomst van de port in Goedereede.